Logo Powiat Kamiennogórski

Zakończenie roku w Dziecięcej Świetlicy Środowiskowej

Dnia 20 czerwca 2024 w Dziecięcej Świetlicy Środowiskowej odbyło się zakończenie roku pn. „Domówka”. Dzieci przygotowały występ rapowania wierszyków Michała Rusinka, który przedstawiły świetlikom. Na koniec występu małe raperki i raperzy otrzymali upominki. Następnie odbyło się podsumowanie całorocznych świetlicowych konkursów Między Nami, Złota Kropka oraz Rusz Głową. W szczególności grupa 13 wychowanków wyróżniła się w tym roku swoją aktywnością w życiu świetlicy. Pozostałe grono otrzymało batona oraz dyplom na zachętę.

Galeria zdjęć

DSC00507 DSC00515 DSC00528 DSC00540 DSC00547 DSC00549 DSC00552 DSC00554
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności