Logo Powiat Kamiennogórski

XXI Dolnośląski Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych

W trudnych warunkach atmosferycznych odbył się turniej piłki nożnej w Wojcieszowie.

Klub PODAJ RĘKĘ Kamienna Góra reprezentowało 9 zawodników: DOROTA, KAMIL, PAWEŁ, PIOTR, WIKTOR, ARTUR, DŻONATAN, SEBASTIAN, ADRIAN. Drużyna z Kamiennej Góry przegrała pierwszy mecz  4:2 z ATLASEM SZAROCIN, a w drugim meczu pokonała OLIMPIJCZYKA z Bolesławca 8:2 i ostatecznie wywalczyła srebrne medale. Dodatkowo drugie miejsce wśród bramkarzy zdobył KAMIL, a królem strzelców został PAWEŁ. 

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom!

Galeria zdjęć

DSC_0001 DSC_0013 DSC_0048 DSC_0063 DSC_0072 DSC_0080 DSC_0092 IMG-20251016-WA0019 IMG-20251016-WA0024 IMG-20251016-WA0029 IMG-20251016-WA0031 IMG-20251016-WA0216
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności