Logo Powiat Kamiennogórski

Wielkanocne śniadanie w Powiatowym Ośrodku Wsparcia w Kamiennej Górze

W czwartek, 17 kwietnia, w Powiatowym Ośrodku Wsparcia – Środowiskowym Domu Samopomocy w Kamiennej Górze odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne. Przy wspólnym stole zasiedli uczestnicy ośrodka, pracownicy oraz starosta kamiennogórski Małgorzata Krzyszkowska.

Podopieczni ośrodka wraz z pracownikami przygotowali potrawy i nakryli stoły, na których nie zabrakło tradycyjnego żuru, jaj, wędlin, sałatek oraz ciast, a spędzony przy nich czas upłynął w prawdziwie rodzinnej atmosferze.

Galeria zdjęć

RR_24_025547 RR_24_025548 RR_24_025549 RR_24_025550 RR_24_025551 RR_24_025552 RR_24_025553 RR_24_025555 RR_24_025556 RR_24_025557 RR_24_025558 RR_24_025559 RR_24_025560 RR_24_025561 RR_24_025562 RR_24_025563 RR_24_025564 RR_24_025565 RR_24_025566 RR_24_025567
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności