Logo Powiat Kamiennogórski

Spotkanie samorządowców z Minister Funduszy i Polityki Regionalnej

W dniu 23 września 2024 r. w jeleniogórskim ratuszu odbyło się spotkanie samorządowców z  Minister Funduszy i Polityki Regionalnej Katarzyną Pełczyńską-Nałęcz. W spotkaniu wzięli udział również radna wojewódzka Ewa Kocemba a także samorządowcy z terenu powiatu kamiennogórskiego: starosta Małgorzata Krzyszkowska, wójt gminy Kamienna Góra Patryk Straus, wójt gminy Marciszów Wiesław Cepielik. 

Podczas spotkania pani minister zapowiedziała szybkie zaangażowanie środków europejskich w proces odbudowy zniszczonej w wyniku powodzi infrastruktury. W programie pn. Odbudowa i Odporność przewidziana zostanie również pula środków na remont istniejącej oraz budowę nowej infrastruktury hydrotechnicznej, która w przyszłości ma zabezpieczyć nasze tereny przed powodzią.  Gmina Marciszów i Gmina Kamienna Góra zgłaszały najpilniejsze potrzeby w zakresie likwidacji skutków powodzi.

Galeria zdjęć

460953476_1033292428559667_1262296711910880561_n 461031575_1033292715226305_3153057463624684867_n 461045372_1033292635226313_185739858189410658_n 461051110_1033292678559642_7094921026533215030_n 461092524_1033292811892962_6417593025615859101_n 461264069_1033292781892965_1278951429996971322_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności