Logo Powiat Kamiennogórski

Powiat dla WOŚP!

Na tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Centrum Kultury w Kamiennej Górze, pracownicy Starostwa Powiatowego oraz Radni Powiatu Kamiennogórskiego przekazali wyjątkowe prezenty – bon na zabieg pielęgnacyjny oraz zestaw artykułów plastycznych. Oba upominki wylicytowała Małgorzata Krzyszkowska, która postanowiła przekazać zestaw artykułów plastycznych dalej – do Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie. Tym samym podarunek nie tylko wspierał szczytny cel WOŚP, ale też sprawił radość lokalnym podopiecznym.

 

Zdjęcie: jużwiesz24.pl

 

 

Galeria zdjęć

622811346_872813378835912_2495309428536870203_n 3f4eed79-b4ae-4837-afee-61edff00ea0c 934a065b-50a3-4d98-bc35-9e1a30e9591d 57842f4f-3eed-418b-a217-8c41a625944e
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności