Logo Powiat Kamiennogórski

Podsumowanie I semestru - DŚŚ

W dniu 30 stycznia w Dziecięcej Świetlicy Środowiskowej odbyło się podsumowanie I semestru oraz udziału dzieci w konkursach świetlicowych.

Pierwszym z nich był konkurs „Między nami”, który dotyczył życzliwości, koleżeństwa oraz podejmowania różnorodnych aktywności, w tym uczestnictwa w wydarzeniach świetlicowych. Największą liczbę punktów zdobyli: Liwia, Agata, Maja, Matylda, Lila, Kuba oraz Zuzia.

Kolejną kategorią były „Złote Kropki”, przyznawane dzieciom najczęściej biorącym udział w zróżnicowanych zajęciach świetlicowych, takich jak zajęcia sportowe, plastyczne, gry i zabawy, zajęcia logiczne, wyciszające oraz taneczne. W tej kategorii wyróżniono: Wojtka, Zuzę, Antka, Matyldę, Hanię, Michała, Amelię, Antka oraz Laurę.

Konkurs „Rusz Głową” zachęcał do aktywności umysłowej i rozwijania logicznego myślenia. Wyróżniono dzieci, które uzyskały najwyższą liczbę punktów: Olka, Jana, Antka, Agatę, Łucję oraz Matyldę.

Dodatkowo rozstrzygnięto konkurs „Selfie z dziełami sztuki”, którego zadaniem było wykonanie zdjęcia z dowolnym dziełem sztuki znajdującym się w naszym regionie. Za kreatywność i zaangażowanie nagrodzeni zostali wszyscy uczestnicy konkursu: Michalina, Jan oraz Lila.

Galeria zdjęć

1000076313 1000076319 1000076323 1000076376
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności