Logo Powiat Kamiennogórski

Nowe wozy dla Policji w Kamiennej Górze

W dniu 28 sierpnia 2024 r. Komendant Powiatowy Policji w Kamiennej Górze młodszy inspektor Mariusz Rusiecki wraz ze starostą kamiennogórskim Małgorzatą Krzyszkowską i wójtem gminy Marciszów Wiesławem Cepielikiem odebrali z Wrocławia, podczas uroczystego przekazania, trzy nowe, oznakowane, hybrydowe Toyoty. Auta przekazał Wojewoda Dolnośląski Maciej Awiżeń i nadinsp. Paweł Półtorzycki Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu.

Dwa samochody trafią do podległych jednostek - Komisariatu Policji w Lubawce oraz Posterunku Policji w Marciszowie, natomiast trzeci radiowóz zasili flotę kamiennogórskiej drogówki. Powiat kamiennogórski oraz wszystkie gminy współfinansowały zakup pojazdów.  Inwestycja zwiększy bezpieczeństwo mieszkańców oraz komfort służby policjantów.

 

 

Galeria zdjęć

457495193_909675064523201_6754186353839938198_n 456958959_909675091189865_5292096752798927066_n 457475942_1039135571546835_9016558621294323561_n 457315606_1039135554880170_1801079587789168367_n 456950369_1039135651546827_3191739973111443882_n 457409214_1039135641546828_8576901442953476829_n 457156551_1039135711546821_7059604801704956140_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności