Logo Powiat Kamiennogórski

Msza Święta w 43.rocznicę stanu wojennego

W 43. rocznicę stanu wojennego w kościele pw. św. Piotra i Pawła odbyła się Msza Święta w intencji ofiar, osób internowanych oraz NSZZ Solidarność. Po mszy starosta kamiennogórski Małgorzata Krzyszkowska wraz z wiceprzewodniczącym rady powiatu Piotrem Respondkiem oraz delegacja miasta Kamienna Góra złożyli kwiaty pod tablicą upamiętniającą działaczy ówczesnej opozycji.

Wśród uczestników uroczystości nie zabrakło świadków tamtych wydarzeń, internowanych w dawnym więzieniu i byłym obozie koncentracyjnym znajdującym się w Kamiennej Górze.

Galeria zdjęć

IMG-20241215-WA0003 IMG-20241215-WA0004 IMG-20241215-WA0005 IMG-20241215-WA0006 IMG-20241215-WA0007 IMG-20241215-WA0008 IMG-20241215-WA0009 IMG-20241215-WA0010 IMG-20241215-WA0011 IMG-20241215-WA0012 IMG-20241215-WA0013
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności