Logo Powiat Kamiennogórski

Kampania profrekwencyjna "Głosujemy na 100%"

Powiat Kamiennogórski dołącza do kampanii „Głosujemy na 100%” – ogólnopolskiej inicjatywy samorządów, której celem jest zachęcenie Polek i Polaków do aktywnego udziału w wyborach.

Głosowanie to nasze prawo i odpowiedzialność, a wynik wyborów będzie miał wpływ na przyszłość naszego kraju i lokalnych społeczności.

#glosujemyna100% 
#glosujemyna100procent

2-(3) 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności