Logo Powiat Kamiennogórski

I turniej samorządowców w siatkówce o puchar burmistrza Boguszowa - Gorc

Dnia 25 kwietnia 2025 r. w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Boguszowie - Gorcach odbył się I turniej samorządowców w siatkówce o puchar burmistrza Boguszowa - Gorc.

Do rywalizacji stanęło aż 7 drużyn, które zmierzyły się systemem "każdy z każdym":

  • Powiat Kamiennogórski
  • Gmina i Miasto Kamienna Góra
  • Gmina Boguszów - Gorce
  • Gmina Mieroszów
  • Miasto Mezimesti
  • Gmina Walim
  • Gmina Wałbrzych

Reprezentacja Powiatu Kamiennogórskiego na czele z kapitanem drużyny - starostą kamiennogórskim Małgorzatą Krzyszkowską, zajęła 2 miejsce.

Zawody zostały zorganizowane przy współpracy z UKS Kinder Volleyball.

Serdecznie dziękujemy Burmistrzowi Boguszowa - Gorc Danielowi Lubińskiemu za zaproszenie do turnieju i wszystkim uczestnikom za świetną zabawę i rywalizację w duchu fair play.

IMG_1766 IMG_1769 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności