Logo Powiat Kamiennogórski

Głosujemy na 100%

Szanowni Mieszkańcy Powiatu Kamiennogórskiego,

Zbliżające się wybory prezydenckie to ważny moment dla naszej wspólnoty lokalnej i całego kraju. Udział w głosowaniu to nie tylko obywatelski obowiązek, ale przede wszystkim wyraz troski o przyszłość Polski.

Zachęcam wszystkich mieszkańców naszego powiatu do wzięcia udziału w wyborach. Pokażmy, że jesteśmy aktywni, odpowiedzialni i zaangażowani.

Nie zostawiaj decyzji innym – weź sprawy w swoje ręce. Każdy głos się liczy, każdy głos buduje silną demokrację.

Idź na wybory. To Twój głos. To Twoje prawo. To Twoja przyszłość.

18 maja głosujemy na 100% - dla dobra naszej małej ojczyzny i całej Rzeczypospolitej.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności