Logo Powiat Kamiennogórski

Cymbergaj w Dziecięcej Świetlicy Środowiskowej

W ubiegłym tygodniu, przez cztery dni, w Dziecięcej Świetlicy Środowiskowej w Kamiennej Górze odbywały się zawody w cymbergaja.

Świetlicowym mistrzem został Fabian.

 W turnieju wzięło udział aż 46 uczestników. Gratulujemy wszystkim, którzy spróbowali swoich sił!

DSC02827 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności