Logo Powiat Kamiennogórski

Półkolonia w Dziecięcej Świetlicy Środowiskowej

W dniach 07.07.2025–18.07.2025 r. w Dziecięcej Świetlicy Środowiskowej odbywała się półkolonia pn. „Hop i jesteśmy w Afryce”.

Jak zwykle program obfitował w wiele atrakcji. Dzieci były między innymi w Zwierzaczkowie w Szklarskiej Porębie, w Bolesławcu w Żywym Muzeum Ceramiki oraz w Muzeum Ceramiki, a także w ZOO Lubin, na basenie w Świebodzicach oraz na premierze filmu „Smerfy Wielki film” w Cinema City w Wałbrzychu. Wychowankowie oprócz wyjazdów ciekawie spędzali czas na miejscu. Odbyły się warsztaty w Ośrodku Wsparcia oraz w Centrum Kultury. W świetlicy również nie zabrakło aktywności takich jak: afrykański tor przeszkód, zajęcia plastyczne, a dodatkowo dzieci skorzystały także z kręgielni oraz Sali zabaw. Wychowankowie zostali także zaproszeni na lody do kawiarni „Przydrożna”. Na zakończenie półkolonii wszyscy uczestnicy otrzymali upominki. 

Galeria zdjęć

p1 p2 p4 p5 p8 p9 p10 p11 p12 p13 p14 p15 p16 p17 p18
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności