Logo Powiat Kamiennogórski

Posiedzenie Powiatowej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

Dnia 25 czerwca  2025 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze odbyło się posiedzenie Powiatowej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku.
W posiedzeniu uczestniczyli członkowie Komisji: przewodnicząca starosta kamiennogórski Małgorzata Krzyszkowska, radni powiatu kamiennogórskiego: Zenon Król i Piotr Respondek, przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze podkom. Tomasz Kurasz, przedstawiciele Urzędu Miasta w Kamiennej Górze: kierownik Biura Zarządzania Kryzysowego Anna Zawierucha wraz z inspektorem ds. obronnych Tomaszem Malikiem, wójt Gminy Kamienna Góra Patryk Straus, wójt Gminy Marciszów Wiesław Cepielik, z-ca burmistrza Miasta Lubawka Marcin Król, naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego Robert Słowik oraz zaproszeni goście: st. bryg. mgr inż.  Agnieszka Mendelska - komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego Adrian Ciejak, z-ca Powiatowego Lekarza Weterynarii Grzegorz Gierałt, kierownik Oddziału Nadzoru Terenowego PSSE w Kamiennej Górze Grzegorz Kiełbasa, przedstawiciel Pogotowia Ratunkowego w Jeleniej Górze Damian Słowiński, inspektor Wydziału Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego Kornel Mika.

Podczas  posiedzenia Komisja wysłuchała informacji powiatowych służb, inspekcji i straży dotyczących zagrożeń porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli za I półrocze 2025 roku na terenie  powiatu kamiennogórskiego z uwzględnieniem okresu wakacyjnego oraz planowanych działaniach prewencyjnych w tym obszarze. Komisja pozytywnie zaopiniowała pracę powiatowych służb omawiała również bieżące sprawy i problemy zgłaszane przez członków, przedstawicieli powiatowych służb, inspekcji i straży, społeczności lokalne.

  

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności