aktualność

Wsparcie pracodawców w 2017 r.

Opublikowano: 08/02/2017

W dniu dzisiejszym tj. 8 lutego br.  odbyło się spotkanie informacyjne przeprowadzone przez Powiatowy Urząd Pracy dla pracodawców pod patronatem Starosty Kamiennogórskiego.

 

Zaproszonych gości przywitali Starosta Kamiennogórski Jarosław Gęborys i Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Kamiennej Górze Teresa Ceremuga. Dziękując za dotychczasową współpracę zachęcali do dalszego korzystania z usług i oferty Powiatowego Urzędu Pracy w Kamiennej Górze.

W spotkaniu uczestniczyło 32 pracodawców z powiatu kamiennogórskiego. Byli to przedstawiciele sektorów: przemysłu, usług, transportu, ochrony zdrowia i pomocy społecznej. 

Głównymi tematami poruszanymi na spotkaniu były możliwości uzyskania dofinansowania na utworzenie nowych stanowsik pracy, zatrudnienie w ramach prac interwencyjnych, organizacji stażu czy kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. W spotkaniu uczestniczyła duża grupa pracodawców z terenu powiatu. Pierwsze nabory ołoszone zostały już na początku lutego br.