aktualność

Zapraszamy do Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich!

Opublikowano: 15/05/2014

Z przyjemnością informujemy, że w maju 2014 r. na Dolnym Śląsku zostały uruchomione 3 lokalne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich: w Jeleniej Górze, Legnicy i Wałbrzychu. Działalność Punktów koordynuje Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

 

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich (PIFE) zapewniają bezpłatną informację o możliwościach wsparcia ze środków Unii Europejskiej dla mieszkańców województwa dolnośląskiego. Każdy zainteresowany dowie się, czy może pozyskać dofinansowanie na planowane przedsięwzięcie oraz jakie są zasady ubiegania się o wsparcie. Otrzyma również informację o obowiązkach związanych z realizacją projektu i rozliczaniem dotacji. W chwili obecnej Punkty informują  zarówno o wsparciu dostępnym jeszcze ze środków poprzedniej perspektywy finansowej, jak i o podstawowych założeniach programów operacyjnych na lata 2014-2020.

 

Punkty w Jeleniej Górze i Wałbrzychu są czynne dla beneficjentów w poniedziałki w godzinach 8.00-18.00, a w pozostałe dni robocze ? w godzinach 8.00-16.00. Punkt w Legnicy jest czynny w dni robocze w godzinach 8.00-16.00.

 

Jednocześnie informujemy, że od 25 kwietnia 2014 r. główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu funkcjonuje w nowej siedzibie. Punkt jest obecnie zlokalizowany w budynku głównym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (ul. Wybrzeże Słowackiego 12-14, III piętro, pokój 300). Adres e-mail oraz numery telefonów pozostają bez zmian. Główny PIFE we Wrocławiu jest czynny w poniedziałki od 8.00 do 18.00, w pozostałe dni robocze w godzinach 8.00-16.00.

 

Pełne dane kontaktowe sieci PIFE na Dolnym Śląsku znajdują się w załączeniu.

 

 Zapraszam do odwiedzania strony dolnośląskich PIFE: www.fundusze.dolnyslask.pl

Pliki do pobrania: