aktualność

Stwórz idealny zespół w NGO!

Opublikowano: 21/06/2013

Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na szkolenie "Idealny zespół w NGO", które odbędzie się 26 czerwca w Jeleniej Górze.

Obszary tematyczne szkolenia:

  • KAŻDY jest inny - znajdź własną ścieżkę rozwoju w swoim zespole podążając za swoim ŻYWIOŁEM!
  • Dowiedz się, kto jest w Twoim zespole energią wiosny, lata, jesieni i zimy!
  • Dowiedz się, komu najlepiej powierzyć budowanie innowacyjnych produktów, a kto potrzebuje być w centrum zainteresowania!
  • Kto buduje wydajne zespoły, a kto łączy odpowiednich ludzi w odpowiednim czasie?
  • Kto najlepiej wypromuje, kupi i sprzeda Wasz produkt czy ofertę organizacji, a kto gromadzi informacje i potrzebuje szczegółowych danych do zrealizowania zadania?
  • Kto kontroluje, liczy i najlepiej pracuje sam ze sobą, a kto zbuduje długotrwały i stabilny lepszy system w Waszej organizacji?

Tego wszystkiego dowiesz się na szkoleniu, dzięki temu, że poznasz 8 profili, które odkryją przed Tobą drogę do zbudowania i utrzymania idealnego zespołu. Jeśli wierzysz, że można zbudować idealny zespół (a może go masz?), koniecznie przyjdź! Podzielisz się z innymi uczestnikami szkolenia swoją wizją zespołu, swoim doświadczeniem! A może coś Cię jeszcze zaskoczy przy odkrywaniu dynamiki bogactwa swojego profilu i profilu swojego całego zespołu?

Jeśli natomiast nie wierzysz w zbudowanie idealnego zespołu - nie rezygnuj z zaproszenia - i Ty przyjdź! Wierzymy mocno, że będzie to dla Ciebie inspiracja do głębszego przyjrzenia się osobom, z którymi pracujesz na co dzień w swojej organizacji i kto powinien jeszcze znaleźć się pośród Was, żeby wspólnie stworzyć idealny zespół z Waszej organizacji!

Informacje organizacyjne:

Trenerka: Anna Gużda

Termin szkolenia: 26 czerwca 2013 r. (środa)

Miejsce szkolenia: Jelenia Góra, DODN, ul. 1 Maja 43, sala nr 6

Czas trwania: w godz. 9.00-16.00
Koszt szkolenia: Szkolenie jest bezpłatne.

Uczestnicy: Szkolenie jest skierowane do pracowników i wolontariuszy organizacji z powiatów: bolesławieckiego, jeleniogórskiego, kamiennogórskiego, lubańskiego, lwóweckiego, zgorzeleckiego oraz m. Jelenia Góra.

Wyżywienie: Organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe, ciepły posiłek, gorące i zimne napoje, ciastka.

Koszt dojazdu/noclegu: Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty związane z ewentualnym noclegiem i dojazdem.