aktualność

Studniówka w ZSO

Opublikowano: 15/01/2018

12 stycznia br. uczniowie z pięciu klas trzecich naszego Liceum Ogólnokształcącego bawili się na Balu Studniówkowym, który odbył się po raz kolejny w Wałbrzychu w "sali pałacowej" Restauracji & Hotelu "Maria" w Wałbrzychu.

Studniówkę  rozpoczęły wystąpienia przedstawicieli uczniów i rodziców, którzy złożyli podziękowania Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu LO  za wsparcie udzielanie uczniom w trudnej drodze naukowego rozwoju, której kolejny etap zamknie zbliżający się egzamin maturalny.

Oficjalnie Bal Studniówkowy rozpoczął Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących pan Jacek Bruździak.  Uczniowie zatańczyli pięknego poloneza, do którego byli przygotowywani przez panią Katarzynę Filip-Murawską -  nauczycielkę wychowania fizycznego.

A dalej... była zabawa, taniec, pamiątkowe zdjęcia, wspaniały tort i występy artystyczne, podczas których uczestnicy Balu mogli wysłuchać między innymi piosenek w wykonaniu nauczycielek Liceum pani Lidii Drozdowskiej i pani Marzeny Szewczyk, które wspierał między innymi szkolny zespół muzyczny.

Zabawa trwała prawie do białego świtu.