aktualność

Przedstawienie Bożonarodzeniowe w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Opublikowano: 22/12/2017

Tradycyjnie, w przeddzień świątecznej przerwy w zajęciach szkolnych, w auli kamiennogórskiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących wystawione zostały szkolne Jasełka. Przygotowane w tym roku widowisko w sposób klasyczny nawiązywało do historii narodzin Jezusa Chrystusa. Po raz kolejny szkolne Jasełka przygotowane zostały przez uczniów Liceum pod opieką księdza Pawła Adresa.

Na kolejnych czterech lekcjach wszyscy uczniowie Gimnazjum nr 2 i LO mieli okazję obejrzeć inscenizację przygotowaną przez koleżanki i kolegów. Na widowni zasiedli także Starosta Powiatu Kamiennogórskiego pan Jarosław Gęborys wraz z  Wicestarostą Powiatu Kamiennogórskiego panią Małgorzatą Krzyszkowską, przedstawiciele Karkonoskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kamiennej Górze wraz z panią Primator Apolonią Lulek oraz uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze.

Starosta Kamiennogórski wraz z Wicestarostą po zakończeniu Jasełek złożyli zebranym życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenie i nadchodzącego Nowego Roku. Życzenia zgromadzonym złożyła także Primator Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kamiennej Górze  pani Apolonia Lulek oraz Dyrektor ZSO w Kamiennej Górze pan Jacek Bruździak.