aktualność

IV Młodzieżowe Forum Bezpieczeństwa

Opublikowano: 05/12/2017

Dnia 5 grudnia br. w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze pod hasłem "Nie czekaj. Działaj!" odbyło się IV Młodzieżowe Forum Bezpieczeństwa. Konferencja była jednym z elementów projektu realizowanego w ZSZiO od września 2017 r. we współpracy z Fundacją Rodzinna Stacja. W wydarzeniu udział wzięla wicestarosta Małgorzata Krzyszkowska.

Forum składało się z dwóch części. Część pierwsza obejmowała prezentację reportażu przedstawiającego sondaż uliczny przeprowadzony przez uczniów ZSZiO oraz prezentację działań wolontaryjnych realizowanych w poszczególnych szkołach.

O wolontariacie w swoich placówkach opowiadali rezprezentanci Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, Zespołu Szkół Ogólnokształcących, Społecznego Gimnazjum Edukacji Europejskiej, Gminazjum Nr 1 oraz Nr 2 oraz Szkoły Podstawowej Nr 2 w Kamiennej Górze.

Część druga była częścią warsztatową, w ramach której przeprowadzono konkurs na ulotkę informacyjną dla rodziców uczniów wszystkich szkół biorących udział w projekcie.