aktualność

Mistrzostwa Powiatu LZS w Halowej Piłce Nożnej

Opublikowano: 26/10/2017

Dnia 24 października br. w Pisarzowicach rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu LZS w Halowej Piłce Nożnej Chłopców do lat 15. Do turnieju zgłosiło się sześć drużyn reprezentujących kluby piłkarskie LZS.

Rozegrano 15 meczy po 8 minut systemem każdy z każdym. Po wyrównanych, emocjonujących pojedynkach turniej wygrały faworyzowane drużyny LKS Kwarc Pisarzowice (11 punktów) przed starszą drużyną LKS Pagaz Krzeszów (10 punktów). Bardzo dobrze zaprezentowały się młodsza drużyna LKS Pagaz Krzeszów (trzecie miejsce) i Amfibolit Leszczyniec (czwarte miejsce), które zdobyły po siedem punktów.  Piąte i szóste miejsca zajęli kolejno młodzi piłkarze  LKS Czarni Przedwojów i LKS Dragon Miszkowice. Pierwsze trzy drużyny otrzymały puchary i medale, które wręczyła pani Małgorzata Krzyszkowska wicestarosta powiatu kamiennogórskiego.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz piłki. Nagrody zostały zakupione dzięki współpracy Powiatowego i Gminnego Zrzeszenia LZS z Powiatem Kamiennogórskim i Gminą Kamienna Góra. Drużyny Kwarcu Pisarzowice i Pagazu będą reprezentowały Powiat Kamiennogórski na finale strefy jeleniogórskiej LZS w Lwówku Śląskim.

Pani Małgorzata Krzyszkowska ufundowała osobiste nagrody dla najlepszego zawodnika i bramkarza naszych drużyn.