aktualność

Mistrzostwa Powiatu LZS

Opublikowano: 05/05/2017

W czwartek  4 maja w Czadrowie w ramach ogólnopolskiego Turnieju Piłkarska Kadra Czeka odbył się  turniej o Mistrzostwo Powiatu LZS.

Do rozgrywek przystąpiło pięć drużyn chłopców do lat 15 reprezentujących kluby KS Włókniarz Chełmsko śląskie, LKS Victoria Czadrów, LKS Pagaz Krzeszów, LKS Bóbr Marciszów oraz LKS Kwarc-Eko  Pisarzowice. Turniej zdecydowanie  wygrali młodzi piłkarze z Marciszowa, którzy wygrali wszystkie mecze, zdobywając tytuł Mistrza Powiatu. Drużyny Pagazu, Victorii i Kwarcu zdobyły po 5 punktów i kolejności zdecydował stosunek bramek. Tytuł v-ce mistrza powiatu zdobyli piłkarze z Pisarzowic, a miejsce trzecie młodzi piłkarze z Krzeszowa.  Pierwsze trzy drużyny zdobyły pamiątkowe puchary oraz każda drużyna otrzymała dyplom i piłkę treningową.  Drużyny z Marciszowa i Pisarzowic będą reprezentowały powiat kamiennogórski na finale strefowym turnieju Piłkarska Kadra czeka  11 maja w Przedwojowie.

Organizatorzy turnieju Gminne i Powiatowe Zrzeszenie LZS pozyskało środki na organizacje turnieju w ramach konkursów w Starostwie Powiatowym i Gminie Kamienna Góra. Szczególne słowa podziękowania należą się działaczom LKS Victoria Czadrów za przygotowanie boiska i obiektu na stadionie.