aktualność

Bezpłatna Konferencja

Opublikowano: 01/04/2016

Zarząd Krajowego Stowarzyszenia Pomocy Szkole w Warszawie i Starostwo Powiatowe w Kamiennej Górze uprzejmie zapraszają Dyrektorów i nauczycieli szkół z Powiatu Kamiennogórskiego do wzięcia udziału w bezpłatnej Konferencji nt.: "Znaczenie mleka i produktów mlecznych w diecie dzieci i młodzieży".

Konferencja ta odbędzie się dnia 8 kwietnia 2016 r. w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kamiennej Górze, ul. Broniewskiego 15 . w godz. 10.00 - 13.30.

Wykład i prezentację multimedialną przedstawi Pani Aleksandra Cichocka - dietetyk, autorka wielu książek, pracownik naukowy Instytutu Żywności i Żywienia. Natomiast degustację galanterii mlecznej przygotuje firma Bakoma. Przewidujemy także poinformowanie uczestników Konferencji przez Przedstawiciela Oddziału Terenowego ARR we Wrocławiu o realizowanych programach "Szklanka mleka" i "Owoce i warzywa w szkole".

Takie konferencje dla nauczycieli placówek oświatowo-wychowawczych KSPS wspólnie z miejscowymi władzami samorządowymi i oświatowymi organizuje w całym kraju w ramach programu "Żyj zdrowo".

      

                 Warto z tej szansy skorzystać! Serdecznie zapraszamy!

 

Ze względów organizacyjnych prosimy w terminie do 5 kwietnia 2016 r. o telefoniczne lub e-mailem potwierdzenie udziału w Konferencji. Tel.: 76/6450129, 75/96450104 lub e-mail: cecylia.skulska@kamienna-gora.pl.