aktualność

Zabawa Karnawałowa w DPS Szarocin

Opublikowano: 02/02/2016

W powiatowej placówce, którą jest Dom Pomocy Społecznej w Szarocinie, odbyła się Zabawa Karnawałowa. W imprezie uczestniczyło 91 osób. Na zaproszenie mieszkańców DPS-u przybyli podopieczni zaprzyjaźnionych Domów Pomocy Społecznej z Janowic Wielkich, Podzamka, Nielestna i Jaskulina wraz ze swoimi opiekunami.  

Gospodarze przygotowali dla gości pyszne potrawy, które zaspokajały nawet najbardziej wymagające kulinarne gusta.

Każdy uczestniczył w konkursach ze słodkimi niespodziankami. Dużym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa, w której "każdy los wygrywał".

Karnawałowa dekoracja przeobraziła salę gimnastyczną we wspaniałą salę balową.

Po wnikliwych obserwacjach jury zadecydowało, że królem i królową balu zostaną mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Podzamku - Patrycja i Adam, na głowach których spoczęły korony. Na cześć tegorocznej pary królewskiej odpalono petardy kolorowych świecidełek.

Bal uświetnili Wicestarosta Powiatu Kamiennogórskiego Małgorzata Krzyszkowska, Członkowie Zarządu Powiatu Kamiennogórskiego Mariusz Mućwicki i Jan Orzechowski,  Radna Powiatu Kamiennogórskiego Halina Włodarczyk oraz Sołtys Szarocina Danuta Kic.

Do Tańca na żywo przygrywał zespół Siła Marzeń z DPS Szarocin w składzie: Ewa Głąbicka i Teresa Wahl - wokal oraz Marian Nowak - instrumenty klawiszowe i wokal.

Nie zabrakło również muzyki mechanicznej, która wpleciona była po to, aby wokalistki zespołu mogły bawić się wspólnie ze swoimi sympatiami.