aktualność

Konkurs "Ty wygrywasz, AmeriGas pomaga"

Opublikowano: 16/10/2015

W imieniu firmy AmeriGas zapraszamy do udziału w trzeciej już edycji Konkursu dla szkół podstawowych oraz gimnazjów - "Ty wygrywasz, AmeriGas pomaga!"

 

Co należy zrobić?
Mechanizm Konkursu jest bardzo prosty ? polega na zbieraniu przez szkoły plomb z zaworów butli AmeriGas. Szkoły, które zbiorą najwięcej plomb, otrzymają punkty, które będą mogły wymienić na wybrane przez siebie nagrody z katalogu. W puli znajduje się około 200 nagród o łącznej wartości 77.000 zł! Wśród nich m. in. pomoce dydaktyczne, wyposażenie szkoły, biblioteki i świetlicy szkolnej, liczne pomoce naukowe, multimedia oraz meble szkolne. Jest o co walczyć!

 

Nawet niewielkie szkoły wygrywają!
Przyznawane są nagrody nie tylko za sumę plomb, ale także za liczbę plomb w przeliczeniu na jednego ucznia. Dzięki temu wspomagane są także nieduże placówki.

 

Docenianie kreatywnych!
Jest także coś dla uczniów, którzy wykonają pracę na temat "Dostarczamy dobrą energię". Autorzy 5 najlepszych kreacji otrzymają tablety, a szkoły, do których uczęszczają autorzy zwycięskich prac - pulę dodatkowych punktów do wykorzystania na nagrody z katalogu.

 

Aby wziąć udział w Konkursie, należy zgłosić szkołę przez stronę internetową www.konkursamerigas.pl

 

Więcej szczegółów i Regulamin Konkursu dostępny na www.konkursamerigas.pl oraz pod numerem infolinii 504 976 546.