aktualność

Otrzęsiny klas pierwszych

Opublikowano: 08/10/2015

W ZSZiO śpiewali, tańczyli i wesoło się bawili na otrzęsinach klas pierwszych.
W środę, 7 października tradycyjnie w naszej szkole zorganizowano otrzęsiny klas pierwszych. Jak co roku imprezę w szkolnej hali sportowej zorganizował Samorząd Uczniowski. Pierwszoklasiści przebrali się, aby pokazać swoją gotowość do zabawy - ich stroje oraz przygotowane przedstawienia odzwierciedlały zawody, w których się kształcą. Oprócz tego mogli zaprezentować swoją sprawność fizyczną podczas zadań sportowych oraz wiedzę o szkole w czasie testu. Wychowawcy również wzięli czynny udział w zabawie wykonując określone zadania na czas - musieli od stóp do głowy owinąć jednego z uczniów papierem toaletowym. W ten sposób zbierali punkty dla swojej klasy. Zabawa była bardzo udana i wszystkie klasy pierwsze wykazały się poczuciem humoru oraz zaangażowaniem.
Po podsumowaniu wyników z poszczególnych konkurencji okazało się, że otrzęsiny wygrała klasa Ih, drugie miejsce zajęła If, a trzecie Ig.
Po pozytywnym otrząśnięciu z przerażenia najmłodsze roczniki zostały przyjęte do grona uczniów naszej szkoły i na pewno w przyszłości staną na wysokości zadania, podtrzymując otrzęsinową tradycję.